مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

داستان برند چیست ؟

داستان برند ! یکی از اعتماد برانگیز ترین بخش های ارتباطی برند با مخاطبان است که مخاطب را به احترام برانگیز بودن برند معترف می کند . معمولا این بخش از برند بخشی است که به دلیل علاقه ی افراد به داستان هرگز فراموششان نمی شود و همواره ستایش اش می کنند.

اما طراحی ، استانداردسازی و ترویج اولیه ی داستان برند موضوعی است حیاتی که باید جدی گرفته شود . تجربه به ما نشان داده که تمامی کسب و کارها از رازی درون سینه ی خالق کسب و کار طراحی و پیاده شده است و یکی از بخش های مهم برای خلق برند شما ، همان داستان رازآلود برند شماست.

طراحی و خلق یک داستان برند به صاحبان اون کسب و کار در باورپذیر تر کردن برندشان برای جامعه هدف کمک می کند.

روح همه ی ما با داستان عجین شده است . داستان بخشی از وجود ماست که به شدت با آن همزاد پنداری می کنیم و بخشی از واقعیت و خیال را برای ما پیوند میزند . حال می خواهد این داستان کوتاه باشد یا بلند باشد . کاملا خیالی باشد یا بخشی از آن با دنیای حقیقی پیوند خورده باشد . از نظر ما داستان ، داستان است و این قاعده برای برندها و کسب و کارها مستثنی نیست.

با هم داستان چهار برند را می خوانیم ؛

استیو جابز کار خود را از یک گاراژ شروع کرد و با پشتکار و تلاش شبانه روزی توانست برندی پیشتاز را خلق کند . زیرا او باور داشت که آرمان هایش میتواند جهان را جا به جا کند.

بهروز فروتن خالق و مالک برند بهروز ، در خانه به همراه همسرش ترشی درست می کرد و در خیابان ها در عقب ماشینش میفروخت ، او یکبار تا ورشکستگی کامل رفت ولی توانست برند را مجدد بسازد ، زیرا راه موفق شدن را آموخته بود.

مارک زاکر برگ دانشگاه را نیمه کاره رها کرد چون باور داشت که برای موفق شدن نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست . زاکربرگ اکنون یکی از بزرگترین ثروتمندان جهان است.

شاهین فاطمی خالق برند درسا در دوران سربازی با یکی از دوستانش به ساخت و فروش جاسوئیچی های چرم پرداخت و اکنون مالک برند چرم درساست!

 

داستان برند یکی از اجزای اثرگذار روی برندسازی است . می شان

 

این داستان ها ، داستان هایی است که سینه به سینه میان مخاطبان هدف و سایر افراد می چرخد، آن را برای همدیگر تعریف می کنند و شاید در برخی موارد با آن همزاد پنداری کنند.

ما این را باور داریم که داستان کاری می کند تا عمق اثر بخشی یک تبلیغ بیشتر شود و رابطه ی حسی بین مخاطبان برند و برند خیلی زود شکل بگیرد.

برای طراحی و خلق یک داستان ما مِی شانی ها با تحلیل وضعیت مخاطبان برند و از دل داستان ها و ماجراهای برند شما به طراحی یک داستان  برای برند می پردازیم و با استفاده از شیوه های  IMBC و استفاده از سایر چارچوب های بخش های هویت برند به انتشار داستان ، به شیوه ی مورد انتظار مصرف کنندگان می پردازد.

زیا برندهایی که روی داستان برند ، تمرکزی هوشمندانه دارند ، از یک راه حل خیلی ساده برای باور پذیر کردن برند میان مخاطبان ، استفاده و درصد مخاطبان وفادار برند را آگاهانه افزایش می دهند.

در مورد داستان برند باید بگوییم

 • داستان برند شما باید یونیک و واحد باشد .
 • بهتر است در دسته های باور پذیر مشتریان قرار گیرد.
 • منطبق بر سایر اجزای برند باشد.
 • با اصول اصلی محصول و مخاطب سازگار باشد.
 • برگرفته از یک اتفاق صادقانه که انطباق بالایی با مخاطبان دارد ، باشد.

در نهایت باید بگوییم در خلق داستان ؛ خلاقیت ، ایده اصلی کسب و کار ، جوهره برند ، شخصیت برند و مهمتر از همه سبک ارائه اثر بسیاری بالا و مهم دارد، زیرا تا وقتی مخاطبان داستان تان را نشنوند و با باورهایشان در مورد محصول مقایسه نکنند ، نمی توانند آن را برای دیگران نقل کنند.

امیدواریم این متن برای شما مفید بوده باشه . در صورت تمایل برای برقراری ارتباط مستقیم با مدیر بخش برندسازی شرکت می شان با شماره تماس 09109922113 تماس بگیرید.

ضمنا درصورت تمایل برای شناخت بهتر و بیشتر داستان برند و چگونگی طراحی یک داستان برند یونیک پیشنهاد می کنیم مقاله ی بوم داستان برند را مطالعه کنید .

.

در صورت تمایل به مطالعه ی سایر مقالات برندینگ ، کلیک کنید

مقالات تخصصی در حوزه ی تحلیل و بررسی برند و برندینگ


 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114