مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

کمپین یکپارچه ارتباطات بازاریابی برند - IMBC

یا به اصطلاحِ اشتباه و رایج در بازار " طراحی کمپین تبلیغاتی "

 

IMBC یا کمپین یکپارچه بازاریابی یعنی هیچ قهرمانی یک شبه و بدون برنامه ی عملیاتی مشخص ، حساب شده ، مبتنی بر برنامه ریزی و براساس یک هویت واحد ، به نتیجه نمی رسد!

همگی می دانند و مطمئنند که برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه ، باید ، پس از شناخت آناتومی کامل بدن و وضعیت فعلی از برنامه های اجراییِ درستِ زمان بندی شده و پیگیری های مستمر ، کمک گرفتن از یک استاد و مربی کاربلد و پرداخت هزینه ی کافی به نتیجه رسید ! ( بصورت واضحتر یک دونده ی دوی صدمتر سرعت باید برای قهرمانی یک برنامه ی سرعتی ، بدنسازی ، تمرینی و مهارتی را که توسط مربیان کاربلد و درست طراحی و با نظارت آنها به اجرا در می آید را پیاده سازی کند ! و این یعنی قرار گرفتن در راه درست برای رسیدن به نتیجه )

این درست همان کاری است که یک کمپین یکپارچه ی بازاریابی برند ( که ما به اشتباه آن را کمپین تبلیغاتی می نامیم ) برای یک برند یا محصول انجام می دهد . یعنی پس از شناخت وضعیت فعلی بازار و رقبا به تعیین هدف پرداخته و پس از آن به طراحی یک برنامه ی منسجم برای رسیدن به هدف و موفقیت بپردازد . البته این برنامه باید شامل مواردی مثل طراحی و خلق ایده – طراحی برنامه های اجرایی برای هر رسانه بصورت مجزا – نحوه ی طراحی محتوا و پیاده سازی آن باشد تا همه ی امور مثل دانه های تسبیح به درستی کنار هم قرار بگیرند و نتیجه همانی شود که انتظار می رود .

طراحی کمپین یکپارچه بازاریابی - IMC

در مبحث بسیار حساس پروموشن ها که معمولا یکی از بخش هایی است که مخاطب نسبت به محصول و برند ما نگرشی اثرگذار پیدا می کند ، سبک و پیگیری و پیاده سازی درست یک تبلیغ ، رویداد و عمیات ترویج میتواند باعث جابجایی نتایج فروش و وفادارسازی مشتری به برند گردد.

کنترل و بررسی نقطه ی شروع و پایان بسیار مهم است و شیوه ی ورود به بازار در میان رقبا و ذهن مصرف کنندگان مبحثی است که نباید به این راحتی از آن گذشت. ما مِی شانی ها در مورد طراحی یک کمپین یکپارچه بازاریابی - یا کمپین یکپارچه ی بازاریابی برند - برنامه و مدل های اجرایی خاصی داریم تا به نتیجه ی درست و عملکردی مطابق انتظارمان دست یابیم.

پیشنهاد می کنیم برای استفاده از مشاوره رایگان پیش از طراحی کمپین یکپارچه بازاریابی با مدیر بخش تبلیغات شرکت - با شماره تماس 09109922113 - تماس بگیرید.

.


 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114