مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

دیجیتال برندینگ

طراحی بستر مناسب برای خلق برند دیجیتالی 

 دیجیتال برندینگ یعنی خلق یک برند دیجیتالی از طریق دنیای دیجیتال

تجربه به ما ثابت کرده است که واژه ی طراحی کمپین دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ از آن عبارت های دلنشینی است که معمولا تمامی صاحبان کسب و کار بدون دانستن اینکه آیا این کمپین برایشان مناسب است یا خیر ، در پی پیاده سازی اش در کسب و کارشان هستند . این را از آنجا فهمیده ایم که عرضه کنندگان این خدمات بصورتی عجیب روبه رشد هستند ! و تمامی افرادی که تا حدی سر از ایمیل ساختن و پست گذاشتن در اینستاگرام در می اورند ( و حتی گاهی اوقات سر در نمی آورند ، مانند گرافیست ها ، وبلاگ نویس ها و طراحان سایت  ) خود را متخصص طراحی و پیاده سازی کمپین های دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ می دانند.

اما به راستی هدف کسب و کارها از حضور در دنیای دیجیتالی چیست ؟ صرفا انجام چند اثر هنری نمایشی برای دنیای دیجیتالی ؟ یا هدفی فراتر و بالاتر ، مثل حضوری ماندگار در ذهن مخاطبان ؟ و چرا برخی از کسب و کار ها در دنیای دیجیتال می توانند روابطی قوی ، اکتیو و سودآور با مخاطبانشان برقرار کنند و مفاهیم مشخصی را هدفمند منتقل کنند و برخی دیگر نه ؟

( به عنوان پیش درآمد باید بدانیم که دیجیتال برندینگ یک راه حل برای ایجاد یک مفهوم ماندگار ، اثربخش و قانع کننده در مشتریان ، مخاطبان و بطور کلی تمامی ذی نفعان سازمان شماست و در آن هیچ شکی نیست ، اما اینکه چرا و چگونه باید این راه حل کارا را در دینای دیجیتالی پیاده کرد موضوعی تخصصی است که با مباحث دیجیتال مارکتینگ تا حد زیادی تفاوت دارد ! و اینجا تمرکز ما بر موضوع دیجیتال برندینگ است . )

در ابتدا باید بگوییم که دیجیتال برندینگ با مدیریت اینستاگرام ، دیجیتال مارکتینگ ، بارگذاری محتوا در فضای مجازی و یا صفحه ی تلگرام بسیار متفاوت است ! پس لطفا این مفهوم را فرای مفاهیم عامی که در جامعه جاری است در نظر بگیرید و برای کشف اینکه باید برای خلق یک برند دیجیتالی یا حضور دیجیتالی برند چه کار کرد به مفاهیم موجود در مورد دیجیتال مارکتینگ اطمینان نکنید .

ما بصورت خیلی خلاصه کلیت دیجیتال برندینگ را برای شما مطرح می کنیم اما موارد اجرایی ، ابزارها و تکنیک ها در صورت نیاز در جلسات حضوری مربوط به قرارداد و در حین اجرای پروژه در صورت نیاز تشریح خواهیم کرد . در قدم اول باید بدانید که دیجیتال برندینگ هم بخشی از برندینگ است و با استانداردهای برندینگ پیاده می شود ، اما خلق یک برند در دنیای دیجیتالی . در قدم دوم باید بدانید که دیجیتال برندینگ برای تمامی کسب و کارها علی الخصوص کسب و کارهایی که کاملا بر پایه ی اینترنت استوار هستند مناسب است - مانند سایت علی بابا ، آمازون -  ، موضوع مهم بعدی ابزارهای دیجیتال برندینگ است که صرفا در دنیای دیجیتای خلاصه نمی شود و بنا به نیاز در دنیای غیر دیجیتالی هم حضور پررنگ دارند و پیاده سازی درست آن ها مطمئنا اثری قابل قبول بر اجرای پروژه یا کپین دیجیتال برندینگ شما خواهد گذاشت .

نکته مهم در این میان این است که فراموش نکنید برای رسیدن به نتیجه ی درست در حوزه ی دیجیتال برندینگ نیاز به تحلیل وضعیت ، خلق برند ، مدیریت ارتباطات برند و پیاده سازی درست برنامه های برندینگ است که اگر در هربخش مشکلی باشد شما از رسیدن به نتیجه باز خواهید ماند.

طراحی یک کمپین دیجیتال مارکتینگ مستلزم درک تجربه مشتری از یک کمپین دیجیتالی است.

در واقع پیاده سازی درست مفهوم برندینگ در دنیای دیجیتالی - یعنی پس از تحلیل کافی و شناخت درست مخاطبان - باید به طراحی کمپین مختلف بازاریابی ، تبلیغات، اطلاع رسانی و ... بپردازیم و با بهره گیری از ابزارهای مناسب پروژه و مخاطبان برند به سمت مقصدمان حرکت می کنیم.

در پروژه های برندینگ - و البته دیجیتال برندینگ - استفاده درست و به جا از تکنیک ها و ابزارها در زمان مناسب رسیدن به نتیجه ی مورد نظر را تا حدی تضمین و درصد ریسک را کاهش می دهد.

برای استفاده از مشاوره رایگان پیش از اقدام به عمل تماس بگیرید . 09109922113

.


 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114