مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

روح همه ی ما با داستان عجین شده است . داستان بخشی از وجود ماست که به شدت با آن همزاد پنداری می کنیم و بخشی از واقعیت و خیال را برای ما پیوند میزند . حال می خواهد این داستان کوتاه باشد یا بلند باشد . کاملا خیالی باشد یا بخشی از آن با دنیای حقیقی پیوند خورده باشد . از نظر ما داستان ، داستان است و این قاعده برای برندها و کسب و کارها مستثنی نیست.

با هم داستان چهار برند را می خوانیم ؛

استیو جابز کار خود را از یک گاراژ شروع کرد و با پشتکار و تلاش شبانه روزی توانست برندی پیشتاز را خلق کند . زیرا او باور داشت که آرمان هایش میتواند جهان را جا به جا کند.

بهروز فروتن خالق و مالک برند بهروز ، در خانه به همراه همسرش ترشی درست می کرد و در خیابان ها در عقب ماشینش میفروخت ، او یکبار تا ورشکستگی کامل رفت ولی توانست برند را مجدد بسازد ، زیرا راه موفق شدن را آموخته بود.

مارک زاکر برگ دانشگاه را نیمه کاره رها کرد چون باور داشت که برای موفق شدن نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست . زاکربرگ اکنون یکی از بزرگترین ثروتمندان جهان است.

شاهین فاطمی خالق برند درسا در دوران سربازی با یکی از دوستانش به ساخت و فروش جاسوئیچی های چرم پرداخت و اکنون مالک برند چرم درساست!

 

داستان برند یکی از اجزای اثرگذار روی برندسازی است . می شان

 

این داستان ها ، داستان هایی است که سینه به سینه میان مخاطبان هدف و سایر افراد می چرخد، آن را برای همدیگر تعریف می کنند و شاید در برخی موارد با آن همزاد پنداری کنند.

داستان برند ! یکی از اعتماد برانگیز ترین بخش های ارتباطی برند با مخاطبان است که مخاطب را به احترام برانگیز بودن برند معترف می کند . معمولا این بخش از برند بخشی است که به دلیل علاقه ی افراد به داستان هرگز فراموششان نمی شود و همواره ستایش اش می کنند.

ما این را باور داریم که داستان کاری می کند تا عمق اثر بخشی یک تبلیغ بیشتر شود و رابطه ی حسی بین مخاطبان برند و برند خیلی زود شکل بگیرد.

برای طراحی و خلق یک داستان ما مِی شانی ها با تحلیل وضعیت مخاطبان برند و از دل داستان ها و ماجراهای برند شما به طراحی یک داستان  برای برند می پردازیم و با استفاده از شیوه های  IMBC و استفاده از سایر چارچوب های بخش های هویت برند به انتشار داستان ، به شیوه ی مورد انتظار مصرف کنندگان می پردازد.

زیا برندهایی که روی داستان برند ، تمرکزی هوشمندانه دارند ، از یک راه حل خیلی ساده برای باور پذیر کردن برند میان مخاطبان ، استفاده و درصد مخاطبان وفادار برند را آگاهانه افزایش می دهند.

در مورد داستان برند باید بگوییم

  • داستان برند شما باید یونیک و واحد باشد .
  • بهتر است در دسته های باور پذیر مشتریان قرار گیرد.
  • منطبق بر سایر اجزای برند باشد.
  • با اصول اصلی محصول و مخاطب سازگار باشد.
  • برگرفته از یک اتفاق صادقانه که انطباق بالایی با مخاطبان دارد ، باشد.

در نهایت باید بگوییم در خلق داستان ؛ خلاقیت ، ایده اصلی کسب و کار ، جوهره برند ، شخصیت برند و مهمتر از همه سبک ارائه اثر بسیاری بالا و مهم دارد، زیرا تا وقتی مخاطبان داستان تان را نشنوند و با باورهایشان در مورد محصول مقایسه نکنند ، نمی توانند آن را برای دیگران نقل کنند.