مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

کمپین یکپارچه بازاریابی برند

کسب و کار شما در چه سطح عملیاتی است؟ آیا تا کنون به این اندیشیده اید که مهمترین هدف شما از تبلییفات برندتان چیست و چه چشم اندازی را برای نتیجه ی آن ترسیم کرده اید؟

یک کمپین یکپارچه بازاریابی برند موفق ( که در اصطلاح عمومی به اشتباه آن را کمپین تبلیغاتی می گویند ) ، علاوه بر اینکه تخیل مردم را جذب می کند و همسو با عقاید و باورهای آن ها در پذیرش و باورپذیری مخاطبان فعالیت می کند ، استراتژی مناسب را برای ایجاد آن را در دست دارد و کاملا همسو با شخصیت برند و عملکرد برند فعالیت می کند . در واقع از تحلیل کامل بازار و هدف گذاری تا کنترل وضعیت کمپین و نتیجه ی نهایی همگی از یک استراتژی درست نشات می گیرد و به مشابه یک جوهره در سرتاسر کمپین جاری می شود .


قبول داریم ، این کار برای اکثر کمپین نویسان ، کار سختی انجام است ، آنها دوست دارند با رسانه ها و عدد بازی کنند ، به اثر گذاری ، تعداد تکرار موثر ، شیوه ی نگرش مخاطب و اثر آن روی تبلیغات و برند هیچ فکری نمیکنند در واقع اغلب کسانی که به طراحی کمپین مشغولند هیچ توجهی به آن ندارند.

اما یک کمپین بازاریابی مؤثر یکپارچه باید به نقاط قوت و ضعف تمامی مراحل اعم از هدف گذاری و بودجه تا کانال ارتباطی رسانه ها بصورت یکپارچه نگاه کند و محتوا، ایده اصلی  و پیام ها را بصورت مشخص ، مجزا و در راستای استراتژی و برند برای هر یک از آنها پیاده کند.


اینگونه تصور کنید که محصولی را میفروشید که همه گیر است و پیش از شما برای آن ها بازارسازی – به لطف رقبا – انجام شده ، شما مزیت رقابتی خاصی ندارید و یک محصول هستید در میان دریای محصولات مشابه رقبا ! حال تصمیم به افزایش فروش گرفته اید! تکلیف چیست؟

در این زمان اکثر کسب و کارهایی که با مدیرانش صحبت های زیادی کرده ام می گویند تبلیغات تلویزیونی و بودجه های هنگفت صرف طراحی تیزر تبلیغاتی و رسانه ها می کنند اما کاملا بی هدف . راه حل این است که باید عوامل متعددی بررسی شود ، مخاطبان و شیوه اثرگذاری روی مخاطبان دوباره شناسایی شود و از طریق کانال خودشان به شیوه ی خودشان رویشان اثرگذاری کرد و این یعنی کمپین یکپارچه بازاریابی یا کمپین یکپارچه بازاریابی برند !

مثال های موفق خارجی بسیار زیادی وجود دارند که از میان آنها می توان به داو با کمپین زیبایی طبیعی ، فوولکس واگن با عنوان کمپین کوچک فکر کنید  و .. اشاره کرد.

.


 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114