مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

طراحی ایده و پیام

ایده همه چیز است!

این جمله ای است که خیلی از تبلیغاتچی ها به آن اعتقاد راسخ دارند . البته که از نظر ما نیز ایده هوشمندانه شرط لازم موفقیت یک کمپین است ولی نه شرط کافی !

ایده زمانی همه چیز است که تحقیقات بازار به درستی انجام شده باشد ، هدف گذاری ها راه را مشخص کرده باشد و حالا نوبت به خلق ایده برای طراحی پیام باشد . در این زمان ایده همه چیز است . ایده در این زمان به قدری مهم است که بسیاری از شرکت ها بخش تحقیقات بازار و هدف گذاری را خودشان انجام می دهند و خلق ایده را به آژانس های تبلیغاتی و یا آژانس های همکار می سپارند – تجربه به ما این موضوع را ثابت کرده است – در واقع بریفی که برای طراحی یک کمپین می دهند شامل دو بخش تحقیقات بازار و هدف گذاری است .

ما در مِی شان پس از خلق ایده اصلی ، به طراحی پیام می پردازیم و پیام های متفاوت را حول ایده اصلی  برای رسانه های مختلف طراحی می کنیم. ( البته طراحی پیام بس از تایید ایده اصلی ، که معمولا از روشهایی نظیر بررسی نتایج تحقیقات بازار ، طوفان فکری ، بینش مصرف کننده ، استراتژی سازمان( برند / محصول ) به دست می آید – انجام می شود . )

برای طراحی پیام هم مدل های متفاوتی وجود دارد که به فراخر موضوع کمپین ، مخاطبان ، ایده اصلی ، آگاهی و تداعیات برند و ...از آن استفاده می شود.

در نهایت باید متذکر شویم که پیام های جذاب ، بخشی از اکتشاف حیقیت را به عهده ی مخاطبان می گذارند. اینکه بخشی از حقیقت توسط مخاطبان کشف شود ماندگاری و اثرگذاری بیشتری برای مخاطبان به همراه دارد.

خلق پیام