مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

 

درد و دل نامه !

من نمیدونم چرا اکثر صاحبان کسب و کار هزینه ی تولید یا واردات رو به راحتی متقبل می شوند ولی هزینه ی طراحی یک مدل درست و حسابی برای فروش ، بازاریابی و بازارسازی ، تبلیغات و یا برندینگ رو خیر!

اصلا نمیدونم این ایده که مشتریان باید خودشون به صورت هوشمندانه و یا با دیدن یک تبلیغ بفهمند باید شما رو به بقیه ترجیح بدهند یا محصول شما بسیار با کیفیت تر از سایر رقباست و ... از کجا اومده .

ولی این رو خوب میدونم که کیفیت ، خوش قولی ، تعهد در فروش ، ارسال منظم و ... همه فقط و فقط شرایط لازم و واجب برای رسیدن یک کسب و کار هستش و اصلا کافی نیست.

تمام کسب و کارهای موفق از یک راه برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند که ما مِی شانی ها بهش می گیم

طراحی مدل کسب و کار

این مدل درست مثل اثر انگشت برای هر کسب و کار منحصر به خودشه ، شاید برای یک کسب و کار خلق برند باشه ، برای یک کسب و کار طراحی گهواره وفادارسازی مشتریان ، برای یک کسب و کار کمپین های یکپارچه بازاریابی و برای یک کسب و کار طراحی و فعالسازی بخش روابط عمومی و یا ....

لطفا این موضوع رو جدی بگیرید که هیچ جادویی برای اثزبخش تر کردن حضور شما در ذهن مشتریانتان وجود نداره و این فقط به واسطه مدل کسب و کار امکان پذیرِ و بس!

و باور داشته باشید نسخه برندینگ ، بازارسازی ، تبلیغات ، IMBC و ... برای کسب و کارهای مختلف در زمان های مختلف با توجه به شرایط مختلف اثر مختلفی داره ، پس اجازه بدین مشاورتون با توجه به الگوریتم هایی که از بازار میشناسه بهترین رو بهتون ارائه بده.

باعث افتخار و شادیِ ما داشتن کسب و کارهای موفق ، بزرگ با گردش های مالی بالا توی کشورِ که در مجموع به داشتن یک کشور شاد و موفق ما رو میرسونه!