Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

مشتاق و پرشور باش ، دوست من

قبل از گرد هم آمدنمان در مِی شان ( وقتی هنوز کارمند بودم و درست برخلاف تمامی دوستان و همکاران با اشتیاق به شرکت میرفتم و با تمام وجود  برای رسیدن به هدف شرکت تلاش می کردم ) با خود بسیار این اندیشه را زمزمه می کردم چرا اکثر کسانی را که می شناسم، در شرکت خوشحال نیستند ؟ چرا روحیه شان جلوی درب محل کارشان می میرد؟ چرا وقتی اینهمه کار و هیجان در رگ های جامعه جاریست ، هیچ کس تمایلی ندارد تا با ضربه ای آرام این چرخ امیدواری و موفقیت را به حرکت در آورد؟ و البته در این حال حس میکردم که چقدر همکاران بی تفاوت به ارزش های شرکت فقط به گذراندن وقت و انجام کار بی عشق مشغولند. چرا محیط کارمان به یک واحد ناقص اقتصادی تبدیل شده است و کسی اهمیتی به ارزشهای جامعه نمیدهد و خود را اصلا مهم در سرنوشت جامعه نمیداند. همان روزها قصه ی حضور مِی شان با ادبیاتی متفاوت رقم خورد.

در همین روزها دوستانی را پیدا کردم که نگرانی های من را داشتند ، نگران کارشان ، همکارانشان ، نتیجه ی کارهای انجام شده بی عشق و بی اهمیت اطرافیانشان و جامعه بودند . تصمیم گرفتیم حال که جامعه مثل شاگردی مستعد آماده ی رشد است ، با تمام تلاش و انرژی برای مردمش سنگ تمام بگذاریم و بعنوان واحدی بسیار ارزشمند ، خلاقانه ، صادقانه و هوشمندانه شروع کنیم و سرسختانه با تکیه بر ارزشهایمان تا انتها ادامه می دهیم.

ارزش های ما در قبال مِی شان

ایران برای ما بسیار ارزشمند است . با این باور ما ارزشمندیم و شرکت را ارزشمند می دانیم . برای چشم انداز و خط مشی های شرکت بسیار تلاش می کنیم . هر روز مشتاق تر و پر شور تر در ژرفای موفقیت غرق می شویم و البته باید هزاران هزار فرسنگ دیگر برویم. ما از موفقیت الهام میگیریم.

ارزشهای ما در قبال همدیگر

من عضوی از تیم مِی شان هستم ، مهره ای موفق و ارزشمند در شرکت ! من رفتاری را در پیش گرفتم که مطمئن باشم هر روز با هدف رشد همکارانم قدم های بلندی بر می دارم . ارزش های کاریمان را ارج می نهم . حضورم را کنار هم جز مسئولیت های الهی می دانم و با دیگران با نیکی برخورد می کنم.

ارزش های ما در قبال جامعه

کارآیی ، بهره وری ، ابتکار ، خلاقیت ، خدمات جذب مشتریان ، همه به یک ارزشهایی خاص بر میگردد ، وجود افراد و نیروهای آماده ، علاقمند ، توانا و مشتاق به انجام فعالیت های تازه و همکاری با یکدیگر در راستای کامیابی مشترک اجتماعی . ما در مِی شان اینگونه می اندیشیم.

Why You Should Join Us

Choose the theme that suits your needs. 100% satisfaction guaranteed.
image

Introduction

image

Mission

image

Business

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8
Image 9
Image 10
Image 11
Image 12

سرعت عمل بالا

اجرای سریع و حساب شده ی پروژه ها با تکیه بر اصول فنی و همکاری حساب شده تیم اجرایی

منطبق بر اصول بازایابی

نگاهی اصولی به بازار در اجرای تمامی پروژه ها با تمرکز بر  وضعیت حوزه ی کسب و کار

قدرتمند در اجرا

هماهنگی اصولی و پایه ای در اجرا براساس استانداردهای جهانی با چشم انداز رشد هدفمند.

تمرکز ما بر خلق یک جایگاه درست در ذهن مخاطبان از شماست

شناخت کامل بازار ، بررسی رقبا و رَصَد سبک عملکردشان ؛ طراحی تفاوت های مورد نظر مخاطبان ، طراحی برنامه های اجرا تحت عنوان کمپین های زمانبندی شده ، دخیل کردن نوآوری ، انعطاف پذیری در اجرا ، همسو سازی برنامه ها با چشم اندازهای سازمان و برند  ،و ...  سبک عملکرد ما در تمامی پروژه های اجراییمان است .
آخرین مقالات و دستاوردها

اطلاعات تماس

آدرس : خیابان عباس آباد ( بهشتی ) - نرسیده به خیابان سهروردی  - پلاک 3

تلفن تماس :  4-09109922113

ساعت کاری : شنبه تا پنجشنبه - از ساعت 8 صبح تا 4 عصر