مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

داستان برند مِی شان

مشتاق و پرشور باش ، دوست من

قبل از گرد هم آمدنمان در مِی شان ( وقتی هنوز کارمند بودم و درست برخلاف تمامی دوستان و همکاران با اشتیاق به شرکت میرفتم و با تمام وجود  برای رسیدن به هدف شرکت تلاش می کردم ) با خود بسیار این اندیشه را زمزمه می کردم چرا اکثر کسانی را که می شناسم، در شرکت خوشحال نیستند ؟ چرا روحیه شان جلوی درب محل کارشان می میرد؟ چرا وقتی اینهمه کار و هیجان در رگ های جامعه جاریست ، هیچ کس تمایلی ندارد تا با ضربه ای آرام این چرخ امیدواری و موفقیت را به حرکت در آورد؟ و البته در این حال حس میکردم که چقدر همکاران بی تفاوت به ارزش های شرکت فقط به گذراندن وقت و انجام کار بی عشق مشغولند. چرا محیط کارمان به یک واحد ناقص اقتصادی تبدیل شده است و کسی اهمیتی به ارزشهای جامعه نمیدهد و خود را اصلا مهم در سرنوشت جامعه نمیداند. همان روزها قصه ی حضور مِی شان با ادبیاتی متفاوت رقم خورد.

در همین روزها دوستانی را پیدا کردم که نگرانی های من را داشتند ، نگران کارشان ، همکارانشان ، نتیجه ی کارهای انجام شده بی عشق و بی اهمیت اطرافیانشان و جامعه بودند . تصمیم گرفتیم حال که جامعه مثل شاگردی مستعد آماده ی رشد است ، با تمام تلاش و انرژی برای مردمش سنگ تمام بگذاریم و بعنوان واحدی بسیار ارزشمند ، خلاقانه ، صادقانه و هوشمندانه شروع کنیم و سرسختانه با تکیه بر ارزشهایمان تا انتها ادامه می دهیم.

ارزش های ما در قبال مِی شان

ایران برای ما بسیار ارزشمند است . با این باور ما ارزشمندیم و شرکت را ارزشمند می دانیم . برای چشم انداز و خط مشی های شرکت بسیار تلاش می کنیم . هر روز مشتاق تر و پر شور تر در ژرفای موفقیت غرق می شویم و البته باید هزاران هزار فرسنگ دیگر برویم. ما از موفقیت الهام میگیریم.

ارزشهای ما در قبال همدیگر

من عضوی از تیم مِی شان هستم ، مهره ای موفق و ارزشمند در شرکت ! من رفتاری را در پیش گرفتم که مطمئن باشم هر روز با هدف رشد همکارانم قدم های بلندی بر می دارم . ارزش های کاریمان را ارج می نهم . حضورم را کنار هم جز مسئولیت های الهی می دانم و با دیگران با نیکی برخورد می کنم.

ارزش های ما در قبال جامعه

کارآیی ، بهره وری ، ابتکار ، خلاقیت ، خدمات جذب مشتریان ، همه به یک ارزشهایی خاص بر میگردد ، وجود افراد و نیروهای آماده ، علاقمند ، توانا و مشتاق به انجام فعالیت های تازه و همکاری با یکدیگر در راستای کامیابی مشترک اجتماعی . ما در مِی شان اینگونه می اندیشیم.

چرا باید به مِی شان اعتماد کنید ؟

این سوالی است که ما ماهانه چندین بار در مورد آن صحبت می کنیم ، که چرا مشتریان ما باید به ما اعتماد کنند ، ما را انتخاب کنند و ما چه مزیت رقابتی ای نسبت به سایر رقبایمان داریم که در رقابت اول شویم ! صادقانه بخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم ، در نگاه اول شاید مثل سایر شرکت های تبلیغاتی دیده شویم ، اما ما در اصل یک شرکت تبلیغاتی ، آژانس فروشنده ی رسانه ، طراح لوگو ، ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ و ... نیستیم . ما یک گروه مشاوریم که در پی طراحی و خلق بهترین برنامه ی اجرایی برای سازمان شما هستیم ، برنامه ای که کاملا منطبق بر ساختار استاندارد اجرایی سازمان شما ، با بهترین پاسخگویی طراحی ، تحلیل و ارزیابی شود - پیش از اجرا ، حین اجرا و پس از اجرا - پس از طراحی اولیه با توجه به تیم های اجرایی مختلفی که در کنارمان داریم بهترین گزینه را برای نتیجه گیری انتخاب می کنیم ، همچنین ابزار را بر پایه ی نیاز شما انتخاب می کنیم ، در این روش اجرایی - که سالهاست آن را تجربه کرده ایم - نتایج بر مبنای اجرائیات کنترل و بهینه می شود . در همین راستا ، عملکرد شرکت ، نقاط تماس و استانداردهای اجرایی را با توجه به وضعیت موجود کنترل و بهینه می کنیم تا شرایط داخلی شرکت هم بهبود یابد ، ناگفته نماند که مشاوره های لازم در صورت تمایل مدیریت عامل شرکت به سازمان ارائه می شود تا نتایج درست و ملموس  از طرف مدیریت نیز حس شود .
ما در مِی شان در حرکت رو به جلو هستیم ، پر از انرژی زندگی و موفقیتیم و برای چند برابر کردن این انرژی شبانه روز تلاش می کنیم ، خودمان را به روز نگه می داریم و تحقیقات خود را پیش از اقدام کامل می کنیم ، این باعث شده همواره نتایج راضی کننده و بهتر از انتظار باشد .
امیدوارم شما هم در میان این انرژی قرار بگیرید و لمسی ادامه دار از همکاری موفقیت آمیز با مِی شان داشته باشید.
image

چشم انداز مِی شان

image

باور وجودی مِی شان

image

ماموریت مِی شان

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8
Image 9
Image 10
Image 11
Image 12

سرعت عمل بالا

اجرای سریع و حساب شده ی پروژه ها با تکیه بر اصول فنی و همکاری حساب شده تیم اجرایی

منطبق بر اصول بازایابی

نگاهی اصولی به بازار در اجرای تمامی پروژه ها با تمرکز بر  وضعیت حوزه ی کسب و کار

قدرتمند در اجرا

هماهنگی اصولی و پایه ای در اجرا براساس استانداردهای جهانی با چشم انداز رشد هدفمند.

تمرکز ما بر خلق یک جایگاه درست در ذهن مخاطبان از شماست

شناخت کامل بازار ، بررسی رقبا و رَصَد سبک عملکردشان ؛ طراحی تفاوت های مورد نظر مخاطبان ، طراحی برنامه های اجرا تحت عنوان کمپین های زمانبندی شده ، دخیل کردن نوآوری ، انعطاف پذیری در اجرا ، همسو سازی برنامه ها با چشم اندازهای سازمان و برند  ،و ...  سبک عملکرد ما در تمامی پروژه های اجراییمان است .
آخرین مقالات و دستاوردها

 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114