مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

تجربه مشتری

از نظر ما ، مشتری مهم ترین عضو و عنصر در کسب و کار ماست ، او به ما وابسته نیست ، بلکه ما به او وابسته هستیم . او در کار ما وقفه ای ایجاد نمی کند ، هدف این کار این است . او در تجارت ما بیگانه محسوب نمی شود ، او بخشی از چرخه کار ماست . ما با خدمت رسانی به اولطف نمی کنیم ، او با فرصت دادن به ما برای انجام چنین کاری لطف می کند. ماهاتما گاندی

در مبحث تجربه ی مشتریان باید بدانیم ، مشتریان پیوسته خواستار تجاربی چشمگیر هستند و انتظار کسب و کارهایی را دارند که چنین مواردی را ارئه می دهند . هنگامی که شرکت ها تجارب استثنایی ارائه می دهند ، مشتریان به هواداران برند تبدیل می شوند.

تجربه مشتریان هنگام برخورد با برند شما به قدری حیاتی و مهم است توجه و پیگیری به آن موجب دگرگونی ها و نتایجی افسانه ای میگردد . تغییر شدید فرهنگی هنگام مواجه با برند شما ، رشد فروش پایدار ، هوادارسازی و شایسته پنداری برند تنها بخشی از نتایج شگفت انگیز طراحی تجارب مشتریان است.

رعایت اصول ایجاد خلق تجربه مشتری بر راستای اصئل برندسازی و بازاریابی و در نظر گرفتن ایده های تبلیغاتی باعث رشد یک کسب و کار خواهیم شد.

فراموش نکنیم که سفر مشتری هرگز به پایان نمی رسد . طراحی تجربه مشتری تنها یک شیوه ی مدبرانه برای مدیریت و بهینه کردن ارتباط برند و مشتریان است. البته ممکن است تجربه ای که شما به مشتریانتان می دهید به دلیل عدم کنترل تمام و عیار نقاط تماس یک تجربه ی عالی یا مطابق انتظارشان نباشد ولی هرگونه اقدام برنامه ریزی شده در این فضا مطمئنا نتایجی ارزشمند در طولانی مدت به همراه خواهد داشت. در فضای طراحی تجربه مشتری ، تعهدات برند موضوعی بسیار ارزشمند است ، همچنین طراحی و بازبینی نقاط تماس مشتری نیز باید بصورت کامل بررسی شود تا نتایج از پیش ، پیش بینی شود.

ما در مبحث تجربه مشتری به ارائه خدمات در 3 بخش

مدیریت تجربه مشتریان

طراحی برنامه وفادارسازی

و طراحی باشگاه مشتریان

می پردازیم تا خدماتی منحصر به فرد را به مشتریان تان ارائه دهید.