مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

تجربه مشتری در تقابل با برند

از نظر ما ، مشتری مهم ترین عضو و عنصر در کسب و کار ماست ، او به ما وابسته نیست ، بلکه ما به او وابسته هستیم . او در کار ما وقفه ای ایجاد نمی کند ، هدف این کار این است . او در تجارت ما بیگانه محسوب نمی شود ، او بخشی از چرخه کار ماست . ما با خدمت رسانی به اولطف نمی کنیم ، او با فرصت دادن به ما برای انجام چنین کاری لطف می کند. ماهاتما گاندی

در مبحث تجربه ی مشتریان باید بدانیم ، مشتریان پیوسته خواستار تجاربی چشمگیر هستند و انتظار کسب و کارهایی را دارند که چنین مواردی را ارئه می دهند . هنگامی که شرکت ها تجارب استثنایی ارائه می دهند ، مشتریان به هواداران برند تبدیل می شوند.

تجربه مشتریان هنگام برخورد با برند شما به قدری حیاتی و مهم است توجه و پیگیری به آن موجب دگرگونی ها و نتایجی افسانه ای میگردد . تغییر شدید فرهنگی هنگام مواجه با برند شما ، رشد فروش پایدار ، هوادارسازی و شایسته پنداری برند تنها بخشی از نتایج شگفت انگیز طراحی تجارب مشتریان است.

طراحی تجربه مشتریان در تقابل با برند و خلق حس رضایتمندی

فراموش نکنیم که سفر مشتری ما و تجارب و حسش نسبت به برند ما هرگز به پایان نمی رسد . طراحی تجربه مشتری تنها یک شیوه ی مدبرانه برای مدیریت و بهینه کردن ارتباط برند و مشتریان است. البته ممکن است تجربه ای که شما به مشتریانتان می دهید به دلیل عدم کنترل تمام و عیار نقاط تماس یک تجربه ی عالی یا مطابق انتظارشان نباشد ولی هرگونه اقدام برنامه ریزی شده در این فضا مطمئنا نتایجی ارزشمند در طولانی مدت به همراه خواهد داشت. در فضای طراحی تجربه مشتری ، تعهدات برند موضوعی بسیار ارزشمند است ، همچنین طراحی و بازبینی نقاط تماس مشتری نیز باید بصورت کامل بررسی شود تا نتایج از پیش ، پیش بینی شود.

ترسیم برنامه تجربه مشتریان در تقابل با برند

ما در مبحث تجربه مشتری به ارائه خدمات در 3 بخش

مدیریت تجربه مشتریان برند

طراحی برنامه وفادارسازی مشتریانِ برند

و طراحی باشگاه مشتریان در برندهای کالامحور و خدماتی

می پردازیم تا خدماتی منحصر به فرد را به مشتریان تان ارائه دهید.

.


 تیم مِی شان به صورت تخصصی بیش از 13 سال است که در حوزه ی بازاریابی ، برندینگ و فروش در حال خدمت رسانی است و الان بیش از یکسال است با خلق زیرساخت های تخصصی در حوزه ی برندینگ به انجام

 • - تحقیقات بازار با نگرش شناخت مخاطبان و رقبا در حوزه ی برندینگ 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خاص بازارشناسی ، بازاریابی  و بازارسنجی برای برند 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های یکپارچه سازی هویت های اجرایی برند
 • - طراحی و پیاده سازی استراتژی های برندینگ برای واحدهای مختلف سازمان 
 • - طراحی و پیاده سازی کمپین های تبلیغات برند
 • - تربیت مدیر برند و مدیر تبلیغات برند 
 • - طراحی و پیاده سازی برنامه های خلق برند و مدیریت برند ( برندینگ ) 
 • -  طراحی و پیاده سازی برنامه های فروش برندینگ
 • - کنترل تجربه ی مشتریان در تقابل با برند و انجام برنامه های مدیریت تجربه مشتریان برند
 • - و مشاوره برندسازی

 مشغول است . ساخت برند کاری علمی ، تخصصی و مهارتی است که پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به داشتن برندی کامل ، سالم ، درست و هوشمند به مراکز تخصصی خلق برند و برندینگ مراجه کنید .

فراموش نکنید که برند تمام کسب و کار شماست .

 •  تلفن مستقیم مدیر بخش برندسازی : 09109922113
 •  تلفن مستقیم مدیر بخش تبلیغاتِ برند : 09109922114