مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

مشاور تبلیغات

 

هر کسب و کاری برای رسیدن و ماندگاری در موفقیت ، به معرفی و ابراز خود در میان جامعه ی هدف و پروسه رقابت با رقبا نیاز دارد . این معرفی و رقابت بخش های متعددی دارد که یکی از مهمترین آنها پروموشن و تبلیغات است!  انجام درست این معرفی و رقابت در بسیاری از موارد منجر به تفزایش سهم بازار ، افزایش فروش و افزایش وفاداری مشتریان می شود.

. البته انجام نادرست این پروسه علاوه بر از دست دادن سهم بازار و مشتریان باعث آسیب رساندن به برند نیز می گردد. نقش مشاور تبلیغات از آن جهت حائز اهمیت است که در کنار نظارت بر روش اجرا و پیاده سازی و کنترل درست مسیر ، با نگاهی کلی تر نسبت به بازار و رقبا ، در نظر گرفتن مقصد مطلوب و استراتژی برند ، به رشد کسب و کار سرعت بیشتری بخشیده و مسیر را برای رسیدن به هدف کوتاه تر می کند.

در مبحث تبلیغات ، شناخت درست و کافی از کسب و کار ، برند و بازار ، لازمه ی اصلی حرکت بوده و عدم رعایت اصول بازاریابی و برندینگ مثل یک جاده ی انجرافیِ خاکی پرپیچ و خم ما را از رسیدن به هدف دور میکند.

فراموش نکنیم که ابزار استفاده از تبلیغات با استراتژی تبلیغات متمایز بوده و هرگز بدون حضور یک دندانپزشک متبحر ، یک یونیت دندانپزشکی مدرن قادر به درمان یک دندان آسیب دیده نیست!

لطفا مبحث تبلیغات و همراه کردن یک مشاور تبلیغات را در کسب و کارتان جدی بگیرید! برای استفاده از مشاوره رایگان بصورت مستقیم با مدیر تبلیغات ما صحبت کنید . 09109922113

برای بهینه سازی کسب و کار و تبلیغاتتان حتما نیاز به یک مشاور تبلیغاتی است