مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ

 

تجربه به ما ثابت کرده است که واژه ی طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ از آن عبارت های دلنشینی است که معمولا تمامی صاحبان کسب و کار بدون دانستن اینکه آیا این کمپین برایشان مناسب است یا خیر در پی پیاده سازی اش در کسب و کارشان هستند و از طرف دیگر تمامی افرادی که تا حدی سر از ایمیل ساختن و پست گذاشتن در اینستاگرام در می اورند خود را متخصص طراحی و پیاده سازی کمپین های دیجیتال مارکتینگ می دانند.

در ابتدا باید بگوییم که دیجیتال مارکتینگ با مدیریت اینستاگرام یا صفحه ی تلگرام بسیار متفاوت است ! پس لطفا به هر کسی در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ اطمینان نکنید . در قدم بعدی موضوع دیجیتال مارکتینگ زیر دسته ای از مبحث پروموشن هاست که پیاده سازی درست آن مطمئنا اثری قابل قبول بر کسب و کار شما خواهد گذاشت . و سوم فراموش نکنید برای رسیدن به هدف نیاز به تحلیل وضعیت ، برنامه ریزی ، خلق محتوا و پیاده سازی درست برنامه است که اگر در هربخش مشکلی باشد شما از رسیدن به نتیجه باز خواهید ماند.

طراحی یک کمپین دیجیتال مارکتینگ مستلزم درک تجربه مشتری از یک کمپین دیجیتالی است.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی در واقع پیاده سازی درست مفهوم بازاریابی در دنیای دیجیتالی است ، یعنی پس از تحلیل کافی و شناخت درست مخاطبان به طراحی یک کمپین بازاریابی درست در با هدف مورد نظرمان بپردازیم و با بهره گیری از ابزارهایی نظیر شبکه های مجازی ، وبسایت ، تبلیغات و ... به سمت مقصدمان حرکت می کنیم.

استفاده درست و به جا از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ در زمان مناسب با کنترل روند عملکرد رقبا و مخاطبان ، طراحی یک برنامه ی کلی ، تعیین مقصد مطلوب و پیش بینی اجرا ،  بودجه بندی مناسب ، کنترل مداوم و بهینه سازی برنامه ها  ، همه از الزاماتی است که رسیدن به نتیجه ی مورد نظر را تا حدی تضمین و درصد ریسک را کاهش می دهد.

تکنیک هایی از قبیل طراحی وبسایت ، سئو ، خلق محتوا و بازاریابی محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، ایجاد صفحات تخصصی مذاکرات آنلاین ، SEM ، پرداخت به ازای هر کلیک و ... همه و همه فقط ابزارهای دیجیتال مارکتینگ هستند و با مفهوم و اجرای دیجیتال مارکتینگ تفاوت دارد.

برای استفاده از مشاوره رایگان برای طراحی و خلق یک کمپین بازاریابی دیجیتالی درست و نتیجه بخش همین الان تماس بگیرید . 09109922113