مقالات برندینگ -

مقالات تبلیغات -

مهارت پروری - دوره آموزشی -

دریافت مشاوره رایگان

 

رزومه

جهت اطلاع از رزومه ی عملیاتی مِی شان ، خدمات و حوزه ی فعالیت ها و در صورت تمایل به همکاری ، حوزه های موجود برای همکاری با مِی شان لطفا رزومه زیر را دانلود نمایید.

دانلود رزومه

تبلیغات

 

در روزگار مدرنیتگی که ذهن افراد پر شده از تبلیغات رنگی رنگی ،

  • باید چگونه تبلیغ کنیم که به فروش منجر شود ؟
  • شما پیشنهادتان برای فروش بیشتر ما چیست ؟
  • تبلیغات ، خب ما سالهاست که تبلیغات می کنیم و جواب نمیگیریم ، چرا شما باز تبلیغ رو پیشنهاد می کنید؟

این سوالات و مشابه آنها به کررات از ما شده است .

آیا  تبلیغات باعث پیشرفت و بهینه سازی کسب و کار می شود؟

 

در مورد مبحث تبلیغات پیش از هر اقدامی به دیوید اگلیوی نابغه علم تبلیغات رجوع می کنیم ، مردی که طوفانی در علم تبلیغات به وجود آورده است .

اگر خوب نمیفروشید ، حتما خوب تبلیغ نمی کنید!

لحظه ای بیندیشیم به تبلیغات اثر گذاری که باعث خرید ما شده اند . تبلیغاتی که به رغم حجم کمشان اثری ماورایی روی فروش یک شرکت داشته اند ( البته که تعداد این تبلیغات انگشت شمار است ، چون افرادی که راه درست را برای تبلیغات انتخاب میکنند انگشت شمارند !)

تبلیغات هوشمندانه لزوما برای اجرا ، هزینه های سرسام آوری را نیاز ندارند ولی فکر و ایده ، شناخت کامل بازار و رقبا ، سابقه ی عملکرد برند و نقاط تماس برند با جامعه ی بیرونی تاثیرات محیر الوصفی را برای صاحب کالا به همراه خواهد داشت!

اگر بخواهیم خیلی هوشمندانه و عاقلانه به نتیجه ی یک تبلیغ درست بیندیشیم ، یک تبلیغ درست در مصرف کننده هنگام خرید احتمالا باید حسی شبیه رضایت نوشیدن یک نوشیدنی گرم خوش عطر را در وسط سرمای یک زمستان برفی ایجاد کند و این اطمینان را ایجاد کند پس از خرید  آرامشی عمیق به جانش به جانش خواهد نشست.

 

تبلیغات می تواند باعث بهینه سازی کسب و کار شود

البته تبلیغ درست راه و روش خودش را دارد و تیم تبلیغات مِی شان مطابق الگوریتمی استاندارد که بخشی از آن را اینجا مطرح کرده ایم حرکت می کند .

پس از مطالعه ی بریف ، ما در می شان به تحلیل کامل شناخت بازار هدف (درونی و بیرونی ) – تحلیل کامل مخاطبان – بررسی و مدیریت بازار براساس الگوریتم های موجود – بررسی سازمان اقدام میکنیم ، به ذهن مخاطب می اندیشیم و چگونگی دریافت پیام را و خود پیام را بارها و بارها تحلیل می کنیم تا از چگونگی دریافت مطمئن شویم . سپس رسانه ها را با توجه به تحلیل ها و پیام انتخاب می کنیم و با توجه به بودجه ی تبلیغاتی مان شروع به اجرای تبلیغات می کنیم و ....

پی نوشت اول : گاها به ما می گویند که ما به جای اینهمه هزینه برای طراحی یک تبلیغ ، گرافیست استخدام می کنیم ، و او همه ی این کارها را برای ما انجام میدهد ، در جواب ابن دوستان باید بگوییم که در اینکه هر آدمی قابلیت طراحی دارد شکی نیست ( یکی با مداد رنگی ، یکی با گواش ، یکی با فتوشاپ ) ، اما  این دوستان ماموریت اصلی تبلیغات را  که اثرگذاری و پولسازی است را فراموش کرده اند . هر طراحی زیبا ، یک تبلیغ نیست . به اطمینان می گوییم که یک طراحی زیبا توسط یک گرافیست خلاق مطمئنا در بهترین حالت یک تبلیغ بسیار زیبا از نظر بصریست و لزوما این بدین معنا نیست که این طراحی یک تبلیغ است . " تبلیغات کار تبلیغاتچی هاست . "

 پی نوشت دوم : همانطور که متوجه شدید تبلیغ یک اقدام لحظه ای نیست که در راهرو ، آسانسور ، پشت تلفن یا در یک جلسه بشود در مورد آن به نتیجه رسید، ( و نتیجه ی این سبک تصمیم گیری در مورد تبلیغ ، همین تبلیغاتی است که اکنون خیلی زیاد از آن می بینیم که با بودجه های میلیاردی هم کم اثر عمل می کنند .) پس لطفا اجازه دهید راهمان را درست برویم تا نتیجه ای که همه مان انتظار داریم را مشاهده کنیم.

پی نوشت سوم : در اینجا سعی کردیم بخشی از روند را مطرح کنیم  تا با عملکرد تیم می شان آشنا شوید و سبک اجرای تبلیغات را در جلسات حضوری مطرح و به چالش خواهیم کشید.

برای آینده ی درخشانی که پیش رویمان هست و برای رسیدن به یک تصمیم درست  شکرگزار باشیم ، زودتر اقدام کنید . ما تمام قد حواسمان به شما هست و حمایتتان می کنیم.